Kauno „Žalgiris“ svarsto galimybę susigrąžinti E.Ulanovą

Edgaras Ulanovas gali grįžti į Kauną

Mantas Kalnietis yra ne vienintelis lietuvis, kuris šį sezoną gali sugrįžti į Kauno „Žalgirį“. „Basketnews.lt“ skelbiamomis neoficialiomis žiniomis Lietuvos čempionai domisi galimybėmis susigrąžinti buvusį savo žaidėją – Edgarą Ulanovą.

Neoficialių šaltinių teigimu Edgaras Ulanovas neseniai turėjo pakalbį su Martinu Schilleriu ir pastarasis jam pristatė savo kitų metų sezono viziją kaip naujose „Žalgirio“ žaidimo schemose įsivaizduotu lietuvio integravimąsi.

Svarbu yra ir tai, kad pats E.Ulanovas neseniai nusitraukė dar vienerius metus turėjusį galioti kontraktą su Stambulo „Fenerbahche“ ekipa. Būtent šis faktorius suteikia labai realias galimybes kauniečiams įsigyti buvusį puolėją labai palankiomis sąlygomis. Tiesa, kol kas tai viskas yra tik kalbėjimosi stadijoje ir abi pusės dar toli nuo bet kokio realaus susitarimo.

29-erių metų, 198cm ūgio puolėjas praeityje Kauno ekipoje yra praleidęs šešis sezonus, o praeitų metų sezone nusprendė paragauti legionieriaus duonos ir atstovavo ankščiau minėtą Stambulo „Fenerbache“ komandą. Eurolygos sezone Vidutiniškai lietuvis praleisdavo po 20 minučių, pelnydavo 4,5 taško, atkovodavo 1,6 atšokusio kamuolio bei atlikdavo 1,4 rezultatyvaus perdavimo.

Primename, kad buvęs ilgametis Kauno „Žalgirio“ žaidėjas turėjo dalyvauti šių metų Olimpinių žaidynių atrankos turnyre, tačiau dėl traumos buvo priverstas pasitraukti iš kandidatų sąrašo ir palaikyti šalies nacionalinę komandą stebinti iš šono.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts