Ketvirtajame kėlinyje dviženklį taškų deficitą panaikinęs „Žalgiris“ patiesė „Rytą“

lkl.lt

Kauno „Žalgiris“ (5-0) ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo net 14 taškų deficitą, tačiau sugebėjo pademonstruoti savo jėgą ir laimėti pirmąją naujojo sezono „Betsafe-LKL“ favoritų“ akistatą.

Lemiamame ketvirtyje net 22:0 spurtavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pasiuntė Vilniaus „Rytą“ (3-1) į nokautą 76:69 (23:16, 18:26, 11:21, 24:6).

Permainingoje akistatoje kauniečius į priekį vedė 20 taškų pelnęs Nate'as Woltersas. Pralaimėtojų gretose žibėjo 22 taškus surinkęs D.J. Seeley, kuris pataikė 5 tolimus metimus iš 6.

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo „Žalgiris“, kuris vedamas 12 taškų iš eilės pelniusio Nate'o Wolterso pirmosiomis minutėmis atitrūko 12:2.

Pirmajam kėliniui artėjant link pabaigos vilniečiai išlygino žaidimą, o prieš ilgąją pertrauką ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po spurto 11:4 „Rytas“ išsiveržė į priekį 39:37.

Trečiajame ketvirtyje sostinės klubas pradėjo dėti pamatus pergalei – D.J. Seeley tritaškių dėka spurtavo 11:1 bei įgijo dviženklę persvarą 58:48.

Vis dėlto pamatai nebuvo tvirti – žalgiriečiai ketvirtajame kėlinyje surengė įspūdingą spurtą 22:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai 76:68.