Ketvirtajame kėlinyje nežaidęs M. Gasolis nebenori atsidurti tokioje situacijoje: jei aš nežaidžiu, jaučiuosi neįvertintu (VIDEO)

Praėjusią naktį lemiamu momentu ant atsarginių žaidėjų suolelio sėdėjęs Marcas Gasolis buvo nepatenkintas tokiu trenerio sprendimu ir po rungtynių neslėpdamas išsakė savo nepasitenkimą tokia situacija.

Centras ant atsarginių žaidėjų suolelio buvo pasodintas iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms ir 5 sekundėms, o daugiau į aikštę jis išleistas nebuvo. Nors ekipai sunkiai sekėsi rinkti taškus susitikime su „Nets“, kurias jo komanda pralaimėjo 88:98, „Grizzlies“ treneris Davidas Fizdale‘as iki pat susitikimo pabaigos ignoravo vieną iš savo komandos lyderių, kuris buvo akivaizdžiai nusivylęs šio trenerio sprendimu ir ketvirtojo kėlinio metu, net ir per minutės pertraukėlę laikėsi atokiau nuo komandos trenerio.

Savo nusivylimą jis išsakė ir po rungtynių, pabrėždamas, jog tokie komandos veiksmai jį įskaudino, o jis daugiau nebenori atsidurti panašioje situacijoje.

„Akivaizdu, kad tai yra situacija, kurioje aš nesu pratęs būti ir daugiau niekada nenoriu joje atsidurti. Aš nekenčiu būti laikomas ant suolo bei nežaisti svarbiausiai momentais. Buvimas aikštėje yra tai, kas man yra svarbiausia. Jei aš nesu aikštėje, aš jaučiuosi neįvertintas ir aš esu įsitikinęs, kad taip darydamas treneris žinojo, kaip aš jaučiuosi. Aš esu įsitikinęs, kad jis nieko panašaus nepadarytų su Mike'u (Conley). Tačiau taip viskas jau susiklostė ir aš turiu su tuo susitaikyti“, – po rungtynių kalbėjo ispanas.

Ispanijos rinktinės narys taip pat pripažino, jog komandos treneris nei rungtynių metu, nei po jų nepaaiškino savo sprendimo žaidėjui, tačiau pabrėžė, kad stengėsi išlikti profesionalu ir parodyti tinkamą pavyzdį savo komandos nariams.

„Aš nežinau, kodėl buvo priimtas toks sprendimas. Bet tuo pačiu aš turiu išlikti tuo vyruku, kuris būtų pavyzdys jauniems žaidėjams. Kai kas nors kitas atsiduria tokioje situacijoje, atrodo, jog patarti yra lengva, tačiau dabar aš pats atsidūriau šioje nemalonioje situacijoje. Todėl turiu savo pavyzdžiu parodyti kitiems, kaip reikia reaguoti esant tokioje padėtyje. Man tai itin nepatinka ir aš esu daug piktesnis, nei jūs įsivaizduojate. Tačiau dėl komandos labo, aš turiu parodyti savo profesionalumą, būti tikru lyderiu ir tęsti savo daromą darbą“, – kalbėjo M. Gasolis.

Tuo tarpu D. Fizdale‘as bandė malšinti įsivyravusius neramumus, kalbėdamas apie tai, jog šis sprendimas nebuvo priimtas norint pakenkti jos komandos žaidėjui.

„Kartais tu turi rizikuoti ir ta rizika gali nuliūdinti vieną ar kitą žaidėją. Tai yra šio darbo dalis. Aš turiu savo nuomonę ir savo priežastis kodėl priėmiau tokį sprendimą. Aš bandžiau laimėti rungtynes ir ėmiausi desperatiškų sprendimų“, – kalbėjo treneris.

Po šio pralaimėjimo „Grizzlies“ sąskaitoje yra 7 pergalės ir 12 pralaimėjimų, o vakarų konferencijoje ši komanda žengia vos dvyliktoje pozicijoje. JAV atsiranda vis daugiau pranešimų apie tai, kad nusivylęs komandos rezultatais ir požiūriu į jį, M. Gasolis nori palikti šią ekipą, o pats veteranas po rungtynių teigė, kad geriausiu atsaku į šią situaciją turėtų būti ne žodžiai, o veiksmai.

„Aš nežinau ką dar galėtume pasakyti apie šią situaciją. Aš esu tas vaikinas, kuris viską įrodo veiksmais. Aš netikiu žodžiais, jie visada ir lieka žodžiais. Aš tikiu tuo, kaip žmonės elgiasi: aš matau jų poelgius ir savo atsakymus ruošiu atsižvelgdamas į juos“, – teigė M. Gasolis.

Jei M. Gasolis nuspręstų įteikti savo ekipai prašymą palikti klubą, jo paslaugomis domėtųsi ne viena stipriausia NBA lygos komanda. Dar praėjusį sezoną centrą savo gretose norėjo matyti „Celtics“ ir „Cavaliers“ vadovai, o susidomėjimo jis neabejotinai sulauktų ir iš vakarų konferencijos klubų.

Kad ir kokį sprendimą priimtų ispanas, septynias nesėkmes iš eilės patyrusioje „Grizzlies“ ekipoje atmosfera ir toliau turėtų būti įkaitusi, o ją pagerinti galėtų tik pergalės.

Artimiausias rungtynes „Grizzlies“ ir M. Gasolis žais prieš savo brolio Pau atstovaujamą San Antonio „Spurs“ komandą.

Marco Gasolio interviu po rungtynių:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts