„Khimki“ traukiasi iš Vieningosios lygos

Po sudėtingo sezono Maskvos srities „Khimki“ klubo problemos nesibaigia. Rusijos klubas dėl finansinių sunkumų yra priverstas nedalyvauti 2021-2022 metų VTB Vieningosios lygos sezone.

„Lyga gavo oficialų laišką, kuriame „Khimki“ klubas pranešė lygos vadovybei, kad jie negali patvirtinti savo dalyvavimo lygoje 2021-2022 metų sezone dėl finansų trūkumo.“,- skelbiama pranešime.

Rusijos klubas su finansinėmis problemomis susidūrė 2021 m. kovo pradžioje, kai net Eurolyga uždraudė ekipai registruoti naujus žaidėjus. Kiek vėliau buvo pranešta, kad „Khimki“ klubas turėjo beveik tris milijonus eurų pradelstų mokėjimų bei nemokėjo algų savo žaidėjams.

„Khimki“ klubas savo paskutinį Eurolygos sezoną užbaigė vos su 4 pergalėmis ir net 30 pralaimėjimų. O VTB lygos ketvirtfinalyje nesugebėjo pasipriešinti Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio vedamai „Lokomotiv“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts