„Kings“ naujokas – paprastas vaikinas dienas leidžiantis prie kompiuterio

Sakramento „Kings“ įžaidėjas De‘Aaronas Foxas šių metų NBA naujokų biržoje buvo pasirinktas 5-uoju šaukimu.

19-metis 191 cm. ūgio gynėjas metus praleido „Kentucky“ universitete ir išsiskyrė savo greičiu bei vikrumu. Naujokas yra lyginimas su panašias fizines savybes turinčiu Johnu Wallu. Šį sezoną D. Foxas kol kas renka po 10,3 taško ir atlieka po 4,2 rezultatyvaus perdavimo.

Įdomu tai, kad agresyvus ir veržlus įžaidėjas aikštėje, yra labai ramus už jos ribų. Jo mokyklos treneris yra teigęs, kad D. Foxas atrodo kaip moksliukas, kai užsideda savo akinius, tačiau aikštėje pasiverčia į visai kitą žmogų.

Krepšininkas ne be reikalo „Kentucky“ universitete vilkėjo marškinėlius pažymėtus 0. Šis numeris simbolizavo tai, kad D. Foxas nieko nebijo aikštėje. Neturėtų jis nieko bijoti ir prie kompiuterinio ekrano.

Gynėjas yra itin didelis „Call of Duty“ žaidimo gerbėjas prie kurio praleidžia itin daug valandų. Kaip jis teigė, pradėjo žaisti dar trečioje klasėje ir žaidžia iki šiol.

Krepšininkas išsiskiria itin dideliu noru varžytis. Jo buvęs mokyklos treneris teigė, kad jis visada nori varžytis ir po treniruočių dažnai sako: „Lažinamės, kad aš pirmas nubėgsiu iki tų durų“. Tai patvirtina ir krepšininko istorija iš vaikystės.

„Kai buvau 6 ar 7 klasė, mano brolis mane įveikė „Need for Speed“ žaidime ir pradėjo tyčiotis. Aš taip susierzinau, kad mečiau į jį pultą ir jis sulūžo“, – prisiminimais dalinosi įžaidėjas. Krepšininkas taip pat daug laiko praleidžia prie „NBA 2K“ žaidimo.

Tiesa, be kompiuterinių žaidimų, D. Foxas pasižymi ir kitomis nebūdingomis krepšininkams savybėmis. Įžaidėjas yra didelis animacinių serialų fanas, o jo mėgstamiausias – „Drakonų Kovos“. Daug fanų turėsiantis sulaukti dėl tokių pomėgių krepšininkas yra Vedžito gerbėjas.

Jo „Twitter“ bei „Instagram“ paskyrų profilio nuotraukos – animuota D. Foxo versija „Drakonų Kovos“ filmuke. Jis taip pat yra atskleidęs, kad viena iš jo pravardžių ir yra Vedžitas (ang. Vegeta).

eZORdrBb-1

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts