Kitame sezone Giedrius Žibėnas tęs pradėtus darbus Vilniuje

Giedrius Žibėnas mažiausiai dar metus treniruos "Rytą"

Vilniaus „Ryto“ ekipai kitame sezone ir toliau vadovaus tas pats karvedys. Sostinės klubo pasitikėjimą užsitarnavęs 37-erių Giedrius Žibėnas su „Ryto“ komanda pasirašė mažiausiai vienerių metų sutartį ir kitą sezoną išliks pagrindiniu ekipos strategu.

„Man didelė garbė, kad vadovybė ir „Ryto“ klubas man patikėjo vadovauti komandai – nuoširdžiai dėkoju už šią galimybę. Mano pareiga apginti „Ryto“ vardą. Šiame darbe mes visi tobulėjame ir jaučiu, kad taip yra dėl bendradarbiavimo su vadovybe, dėl pagarbos žaidėjams ir visiems klubo darbuotojams. Noriu toliau augti kartu su klubu, įnešti naujų idėjų ir įdėti daug pastangų,“ – apie pasiektą susitarimą kalbėjo G.Žibėnas.

Giedrius Žibėnas savo arsenale turi sukaupęs labai skirtingą ir didelę treniravimo patirtį. Per visa trenerio karjerą jam teko dirbti Indonezijoje, Italijoje, Lenkijoje, Danijoje, Estijoje, Irane bei Lietuvos jaunimo rinktinėse, o pastarajam perėmus Vilniaus ekipos vairą, antroje LKL reguliariojo sezono pusėje „Rytas“ pasiekė 14 pergalių seriją, atkrintamosiose be didesnio vargo įveikė „Šiaulių“ komandą bei tvirtai žengė į pusfinalį.

Sostinės klubo sporto direktoriaus pareigas einantis Donatas Zavackas teigė, kad toks sprendimas buvo priimtas dėl trenerio darbo rezultatų bei norint išlaikyti tokį patį tęstinumą kitame sezone.

„Nors mūsų dar laukia pusfinalio kovos, tačiau taip siekiame turėti savotišką tęstinumą „Ryto“ organizacijoje. Tikime Giedriumi ir matome kaip savo atsidavimu klubui, jis sugeba įkvėpti ne tik krepšininkus, bet ir visus, esančius organizacijoje. Tikiuosi, jog kitais metais vilniečiams dar padovanosime daug teigiamų ir garsių emocijų, o dabar laikas susikaupti atkrintamosioms“, – sakė Donatas Zavackas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts