Kitame sezone LKL laukia rimtos permainos

LKL trofėjus

Antradienį posėdžiavusi LKL klubų valdyba priėmė keletą rimtų pakeitimų dėl ateinančio sezono Lietuvos krepšinio lygos formato ir komandų skaičiaus.

Vietoje 10 klubų, kurie pastaruosius kelerius metus varžėsi lygoje, kitąmet LKL vėl žais 11 komandų. Paskutinį kartą toks ekipų skaičius pajėgiausiame Lietuvos krepšinio divizione varžėsi 2014-2015 metais, kuomet be dabartinių ekipų varžėsi ir „Mažeikiai“.

2021-2022 metų sezone vienuolikta ekipa turėtų tapti Jonavos „Cbet“. Šis klubas šiemet laimėjo Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybes ir LKL valdyba vienbalsiai pritarė Jonavos kandidatūrai varžytis LKL.

Maža to, buvo nutarta, kad iš LKL į NKL neiškris šiemet paskutinę vietą reguliariajame sezone užėmęs klubas.

Nuo kito sezono keisis ir čempionato sistema. 4 ratų LKL sistemą pakeis 3 ratų sistema. Pirmą ir antrą ratą komandos varžysis savo ir svečių aikštėse, o trečiajame rate namų aikštės šeimininkas bus nustatinėjamas burtų keliu. Maža to, paskutiniajame rate visas rungtynes išvykose žais Kauno „Žalgiris“.

Jau dabar akivaizdu, kad naujoji čempionato sistema yra pakankamai kontraversiška, bet kartu ir suteikiant dar daugiau intrigos, kurios jau ir šiame sezone LKL tikrai nestokoja.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts