„Knicks“ fanas pardavė savo palaikymą „Ebay“ už keturženklę sumą

Niujorko „Knicks“ fanas Evanas Perlmutteris pavargo nuo savo komandos nesėkmių. Amerikietis „Ebay“ paskelbė, jog aukciono principu parduos savo narystę.

E. Perlmutteris teigė, kad bet kas, kas nupirks jo palaikymą, galės išrinkti jam komandą. Niujorkietis pradinę aukciono kainą nustatė ties 1973 JAV dolerių. Šią sumą jis pasirinko, kadangi „Knicks“ paskutinį kartą NBA čempionais tapo būtent 1973-aisiais.

Kiek netikėtai, pirkėjų atsirado, o aukcioną laimėjo 23-ejų metų vaikinas, kuri turi savo „YouTube“ kanalą Jamesas Riedelis. Jis paklojo 3500 JAV dolerių.

Pats J. Riedelis pripažino, kad svarstė buvusiam „Knicks“ fanui išrinkti Burklino „Nets“ ekipą, tačiau didelis LeBrono Jameso fanas nebuvo toks žiaurus ir privertė E. Perlmutterį palaikyti Los Andželo „Lakers“.

Tiesa, visų pinigų E. Perlmutteris au pasilikti negalės. Jis turės 500 JAV dolerių pastatyti ant „Lakers“, kad ši laimės daugiau negu 50% savo rungtynių. Taip jis nori užtikrint, kad kiekvienose rungtynėse palaikytų savo naują mylimą komandą.

Taip pat niujorkietis turės nusipirkti dviejų skirtingų „Lakers“ žaidėjų marškinėlius ir apsilankyti dvejose „Lakers“ rungtynėse – namuose ir išvykoje.

Negana to, E. Perlmutteris turės sudeginti turimą „Knicks“ komandos atributiką.
„Lakers“ komandą išrinkęs J. Riedelis teigė, jog norės kartu vykti į „Lakers“ rungtynes ir pažiūrėti, kaip E. Perlmutteris sudegins įvairią „Knicks“ atributiką.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts