„Celtics“ ir „Blazers“ neturėjo vargo prieš autsaiderius, J. Hardenas žaidė tragiškai ir „Rockets“ pralaimėjo (VIDEO)

Už Atlanto vandenyno šią naktį buvo sužaistos tik trejos rungtynės, kuriuose didesnių staigmenų žiūrovai neišvydo. Bostono "Celtics" (14/10) ekipa namuose sutriuškino Niujorko "Knicks" (8/18) rezultatu 128-100 (38:30, 31:28, 30:26, 29:16).

Namų komanda laimėjo visus keturis kėlinius ir kiekvieną kartą vis didino atitrukimą nuo priešininkų. Į pergalę Bostoną vedė Kyrie Irvingas su 22 taškais, o 21 pridėjo Jaylenas Brownas.

Pralaimėtojų gretose Tim Hardaway Jr. surinko 22.

Portlando "Trail Blazers" (14/11) taip pat nesunkiai iškovojo pergalę prieš Finikso "Suns" (4/21) krepšininkus, kurie patyrė jau 21-ą pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 108-86 (34:9, 28:32, 25:18, 21:27).

Jau pirmame kėlinyje Portlando krepšininkai išsprendė dalį klausimų ir įgijo pakankamą pranašumą. Vėliau šturmą atlaikę jie galėjo švęsti dar vieną pergale NBA sezone.

Damianas Lillardas buvo naudingiausias nugalėtojų gretose ir pelnė 25 taškus, Jake Laymanas pridėjo 24.

Paskutinėse nakties rungtynėse Hiustono "Rockets" (11/13) svečiuose patyrė pralaimėjimą prieš Jutos "Jazz" (13/13) komandą rezultatu 118:91 (27:18, 26:27, 38:11, 27:35).

Šios rungtynės buvo vienos prasčiausių Jamesui Hardenui, kuris nerado savo aišktėlėje ir tikrai nedemonstravo naudingo komandai žaidimo. Jis pelnė 15 taškų, tačiau demonstravo vos 31,3% taiklumą iš žaidimo.

Nugalėtojų gretose Derrick Favors surinko 24 taškus, Joe Inglesas pridėjo 18.