Pralaimėjimas užbaigė „Lietkabelio“ sezoną Europos taurėje

Šį vakarą Panevėžio „Lietkabelis“ pralaimėjo svarbiausias sezono rungtynes Europos taurėje.

Bedantį puolimą demonstravę panevėžiečiai 62:76 turėjo pripažinti „Budučnost“ pranašumą ir baigė kovą Europos taurėje.

Susitikimą panevėžiečiai pradėjo susikaustę ir tai leido „Budučnost“ įgyti ankstyvą persvarą (1:6). Tuomet Vaidas Čepukaitis penkiais taškais iš eilės rezultatą išlygino, o Žanis Peineris dviem taškais su pražanga padėjo savo komandai įgyti trapią persvarą (9:6). Šį pranašumą svečiams pavyko išlaikyti iki pat pirmojo kėlinio pabaigos (17:14).

Antrasis kėlinys „Lietkabelio“ komandai prasidėjo itin nesėkmingai: patys nesuradę kelių prie varžovų krepšio jie praleido dešimt taškų iš eilės, o po Kyle‘o Gibsono tritaškio komandas skyrė jau aštuoni taškai (18:26). Nors po svečių minutės pertraukėlės jiems buvo pavykę sumažinti deficitą iki dviejų taškų, po dviejų kėlinių „Budučnost“ turėjo šešių taškų persvarą (29:35).

Po pertraukos varžovai padidino pranašumą iki dviženklio (29:39) ir nors vėliau „Lietkabeliui“ pavyko perpus sumažinti deficitą, arčiau prie šeimininkų jiems priartėti neleido nesuvokiamos klaidos puolime ir nesėkminga kova po savo krepšiu. Kėlinį sėkmingiau užbaigė „Budučnost“, kuri prieš paskutinį ketvirtį turėjo aštuonių taškų pranašumą (49:57).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ įrodė, kad nėra pasiruošęs be kovos atiduoti varžovams pergalės ir vos per dvi minutes sumažino priešininkų persvarą iki minimumo (56:57). Nepaisant to, kad vėliau panevėžiečiai turėjo ne vieną progą persverti rezultatą savo naudai, bet jų metimai buvo netikslūs, o vėliau puolimą atgaivinę „Budučnost“ žaidėjai susigrąžino sau septynių taškų pranašumą (56:63).

Per likusias tris minutes panevėžiečiams sugrąžinti intrigos nepavyko, tad sezoną Europoje jie baigė jau po grupių etapo kovų. Per dešimt mačų „Lietkabelis“ iškovojo keturias pergales ir patyrė šešis pralaimėjimus bei užėmė penktąją vietą B grupėje.