L. Dončičiaus „Mavericks“ buvo arti pergalės, tačiau patyrė 5-tą iš eilės pralaimėjimą (VIDEO)

NBA lygoje ir toliau stringa jaunojo slovėno klubas, kuris niekaip neranda kelio į pergales netgi grįžus patyrusiam veteranui. Luka Dončičius su atstovaujama Dalaso "Mavericks" (15-16) ekipa privertė paprakaituoti praeitų metų čempionus Oklando "Golden State Warriors" (22-11) krepšininkus savo namuose. Galutinis rungtynių rezultatas 120:116 (28:31, 30:30, 36:26, 26:29) namų naudai.

Nors pirmą kėlinį ir pirmą rungtynių pusę laimėjo svečių komanda, tačiau pranašumas buvo per mažas, o antroje rungtynių dalyje jį labai greitai panaikino čempionai. Ketvirtame kėlinyje vienu momentu GSW krepšininkai turėjo beveik 20 taškų pranašumą, tačiau jį pavyko sušvelninti iki vieno taško.

L. Dončičius žaidė 30 minučių ir pelnė 19 taškų (4/9 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė ir blokavo kamuolį, tačiau du kartus prasižengė ir prarado du kamuolius.

Dirkas Nowitzki žaidė jau 13 minučių, tačiau pelnė tik 3 taškus.

Rezultatyviausias pralaimėtojų gretose buvo Wesley Matthewsas su 25 taškais.

Nugalėtojų gretose daugiausiai taškų pelnė Kevinas Durantas 29, o dar 23 pridėjo Jonas Jerebko.