L. Dončičius vėl buvo nesustabdomas ir atvedė į pergalę „Mavericks“ (VIDEO)

NBA lygoje žaidžiantis Europos talentas ir vėl sužaidė neįtikėtinai puikias rungtynes, kuriuose tapo pergalės kalviu. Luka Dončičius su Dalaso "Mavericks" (24-28)svečiuose nugalėjo Klivlando "Cavaliers" (11-42) rezultatu 98-111 (31:40, 24:18, 25:28, 18:25).

Jau pirmame kėlinyje po uraginiško puolime svečiai pelnė 40 taškų ir įgijo beveik dviženklį pranašumą. Nors prieš antrą kėlinio pabaigą jis jau buvo aptirpęs, tačiau trečiame ir ketvirtame kėlinyje Dalaso krepšininkai žaidė sėkmingiau ir iškovojo pergalę.

L. Dončičius per 33 minutes pelnė 35 taškus (9/14 dvitaškia, 4/11 tritaškiai, 5/7 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 prasižengė.

Jam labiausiai talkino Harrisonas Barnesas su 17 taškų, Jalenas Brunsonas pridėjo 15.

Pralaimėtojų gretose Jordanas Clarksonas surinko 19, Collinas Sextonas 13.