L. Jamesas pagerino M. Jordano rekordą, G. Greenas paskutinę sekundę išplėšė pergalę „Rockets“

LeBronas Jamesas į savo sąskaitą įsirašė dar vieną įspūdingą rekordą, o jo vedama Klivlendo „Cavaliers“ 107:102 palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“.

L. Jamesas 867-ose rungtynėse iš eilės pelnė dviženklį taškų skaičių ir taip pagerino Michaelui Jordanui nuo 2001-ųjų priklausiusį rekordą.

L. Jamesas rekordą pagerino dar pirmojo kėlinio viduryje. Jam perkopus į dviženklę taškų ribą, rungtynės buvo trumpam sustabdytos, o L. Jamesui buvo įteiktas ir mačo kamuolys.

Iš viso karalius užbaigė rungtynes su 27 taškais, 11 rezultatyvių perdavimų ir 9 atkovotais kamuoliais.

Būtent L. Jamesas ir išsprendė viską šiose rungtynėse. Likus žaisti 4 minutes „Cavs“ pirmavo tik 3 taškais, tačiau tada Klivlendo žvaigždė pelnė 8 taškus iš eilės ir išsprendė visus klausimus šiose rungtynėse.

„Cavs“ gretose L. Jamesas ir buvo rezultatyviausias su 27 taškais, Jordanas Clarksonas pridėjo 23, o Rodney Hoodas 16.

„Pelicans“ gretose Jrue Holiday pelnė 25 taškus, Nikola Mirotičius 20, Anthony Davisas 16, o Darius Milleris 11.

Tuo metu Hjustono „Rockets“ ekipai teko gerokai pavargti, kad įveiktų Finikso „Suns“ ekipą 104:103.

„Rockets“ antrajame kėlinyje leido „Suns“ spurtuoti 12:0 ir jau tada Finikso ekipa pirmavo 49:34. Didžiausia persvara, kurią „Suns“ turėjo – 18 taškų (71:53).

Vienu metu dar ir ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ turėjo dviženklį deficitą – 78:89.

Tačiau šio „Suns“ pranašumo greit neliko ir viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis.

Po Troy Danielso dvitaškio „Suns“ pirmavo 101:97 likus minutei, tačiau tada taškus pelnė P.J. Tuckeris bei Jamesas Hardenas. Nepaisant to, likus 1,4 sekundėms Joshas Jacksonas pataikė dvitaškį ir jau atrodė, kad „Suns“ iškovos pergalę.

Vis dėlto NBA lyderiai išnešė sveiką kailį, kai likus 0,3 sekundės Geraldas Greenas smeigė tritaškį bei išplėšė pergalę „Rockets“ komandai.

„Suns“ gretose rezultatyviausiai žaidė tas pats J. Jacksonas pelnęs 27 taškus, T. Danielsas pridėjo 23 (7/12 trit.), Tyleris Ullis 16 (12 rez. perd.), o Marquese‘as Chrissas 12 (11 atk. kam.).

„Rockets“ ekipoje J. HArdenas pelnė 28 taškus (10 rez. perd., 8 atk. kam., 1/8 trit.), P. Tuckeris pridėjo 18 (5/7 trit.), Joe Johnsonas 16, o G. Greenas 15.

Milvokio „Bucks“ 124:122 Los Andželo „Lakers“
Čikagos „Bulls“ 90:82 Orlando „Magic“
Filadelfijos „76ers“ 101:91 Atlantos „Hawks“
Denverio „Nuggets“ 126:125 Oklahomos „Thunder“
Minesotos „Timberwolves“ 93:92 Dalaso „Mavericks“
Memfio „Grizzlies“ 97:107 Jutos „Jazz“
Los Andželo „Clippers“ 96:105 Portlendo „Trail Blazers“