L. Jamesas nebesitvardo po „Cavaliers“ pralaimėjimų serijos: nuo kritikos komandos draugams ir varžovams iki žurnalisto pamokymo (VIDEO)

Tris nesėkmes iš eilės patyrusios „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas, panašu, kad pamažu netenka kantrybės – per šią pralaimėjimų seriją jis ne tik ne kartą kritikavo savo komandos draugus, tačiau jo kritika taip pat pasiekė ir varžovus, o iš žaidėjo karčių žodžių susilaukė ir jam nemalonų klausimą uždavęs žurnalistas.

Patyrusi dvi triuškinamas nesėkmes iš eilės prieš „Timberwolves“ ir „Raptors“ klubus, praėjusią naktį rungtynėse su „Pacers“ ši komanda išvaistė 22 taškų pranašumą ir patyrė trečią nesėkmę iš eilės. Po šio pralaimėjimo rytų konferencijoje „Cavaliers“ žengia trečioje pozicijoje.

Panašu, kad labiausiai dėl šių pralaimėjimų pyksta būtent L. Jamesas, kuris pastaruoju metu aikštėje taip pat nežiba. Rungtynėse su „Timberwolves“ jis pelnė vos dešimt taškų (mažiausiai nuo 2007 metų), o jam būnant aikštėje varžovai pelnė net 39 taškais daugiau nei jo atstovaujama komanda.

Jau kitose rungtynėse jo atstovaujama komanda ir vėl buvo sutriuškinta, o šių rungtynių metu LeBronas akivaizdžiai reiškė nepasitenkinimą tiek savo komandos draugais, tiek treneriais minutės pertraukėlės metu.

Po šios nesėkmės vienas žurnalistas paklausė L. Jameso, kur slypi jų problemos gynyboje, o akivaizdžiai įsižeidęs amerikietis pateikė į patį žurnalistą nukreiptą atsakymą.

„Jeigu mes į aikštę išleistume tave, tikriausiai praleistume dar daugiau taškų, nes tu neatrodai kaip vyrukas, kuris galėtų prieš ką nors apsiginti“, – tėškė L. Jamesas.

7 iš paskutinių 10 mačų pralaimėjusios komandos lyderis dar kartą nervų nelaikė šios nakties susitikime su „Pacers“. Po to, kai vienas prieš vieną buvo „išmaudytas“ Domanto Sabonio, L. Jamesas ir vėl surado atpirkimo ožį – šįkart aprėkdamas arčiausiai jo buvusį Keviną Love‘ą.

Šio susitikimo pabaigoje jis įsivėlė ir į kitą konfliktą, kurio metu už Lance‘o Stephenseno pastūmimą jis buvo nubaustas technine pražanga. Po rungtynių kalbėdamas apie šį epizodą, L. Jamesas didelės savo kaltės neįžvelgė ir varžovą apkaltino nešvariu žaidimu.

„Lance‘as yra šiek tiek nešvarus žaidėjas. Tik tiek – jis žaidžia šiek tiek nešvariai. Įvyko panašiai kaip vidurinėje mokykloje, kai kaltas būna ne tas, kuris pasako pokštą, o tas kuris susijuokia. Jie tiesiog pagavo mane atliekant atsaką į jo veiksmus“, – įsitikinęs puolėjas.

Rungtynių pabaigoje galėjęs išplėšti savo klubui pergalę L. Jamesas užmynė šoninę liniją ir nors po rungtynių jis pripažino, jog arbitrai buvo teisūs, tačiau nepraleido progos paminėti tai, jog neseniai panašiu momentu kitose rungtynėse toks nusižengimas nebuvo užfiksuotas.

„Pažiūrėjęs pakartojimą įsitikinau, kad liniją peržengiau. Teisėjai priėmė teisingą sprendimą. Turėčiau būti Oklahomoje, kad tai būtų nepastebėta. Gyveni ir mokaisi“, – savo twitter paskyroje po mačo rašė LeBronas.

Akivaizdu, jog atmosfera Klivlende pastaruoju metu nėra pati geriausia, o pastaruoju metu vis daugiau kalbama apie tai, kad toks superžvaigždės elgesys vis labiau nepatinka jo komandos draugams, kurie mano, jog jis daro neigiamą įtaką komandos žaidimui. Manoma, jog būtent dėl tokių išsišokimų praėjusią vasarą mainų paprašė dabar jau buvusi „Cavaliers“ žvaigždė Kyrie Irvingas.

Negana to, pastaruoju metu pasirodo vis daugiau pranešimų apie tai, jog šis sezonas bus paskutinis LeBronui atstovaujant „Cavaliers“ klubą. Jau keletą metų kalbama apie tai, jog jis kelsis į Los Andželą, o šiuos gandus dar labiau padidino tai, kad jis neseniai ten įsigijo prabangią vilą.

Kitose rungtynėse „Cavaliers“ laukia NBA čempionų „Warriors“ iššūkis, o antradienio naktį sustabdyti pralaimėjimų seriją L. Jamesui ir jo kompanijai bus beprotiškai sunku. Komandai patyrus dar vieną nesėkmę, nieko nenustebintų, jei dar daugiau kritikos ir nukreipto pykčio susilauktų visi po amerikiečio kojomis pasimaišę žmonės.

Panašu, kad pastarųjų metų NBA finalininkų dvikova bus dar labiau intriguojanti ir jos praleisti nevalia visiems šios lygos gerbėjams.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts