L. Jamesas sužaidė sezono mačą – „Lakers“ pranoko Z. Williamsono ir B. Ingramo vedamą „Pelicans“

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė vieni iš sezono lyderių, kurie užfiksavo sezono pasiekimus. Lebrono Jameso vedama Los Andželo „Lakers“ (44-12) ekipa rezultatu 118:109 (30:26, 34:32, 24:28, 30:23) nugalėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ (25-33).

Susitikimas buvo vienas iš atkaklesnių, o abiejų komandų žaidėjai demonstravo tikrai puikų krepšinį. Visgi, pirmą kėlinį laimėjo „Lakers“, o antrą nedideliu skirtumu taip pat. Po ilgosios pertraukos situacija šiek tiek pasikeitė ir trečią ketvirtį laimėjo „Pelicans“, bet lemiamoje dalyje vėl geriau žaidė Los Andželo atstovai.

Nugalėtojus į pergalę vedė L. Jamesas, kurio sąskaitoje net 40 taškų, 8 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvus perdavimai.

A. Davisas pridėjo 21 tašką, D. Greenas 17.

Pralaimėtojų gretose B. Ingramas surinko 34 taškus, o Z. Williamsonas 29.