L. Jameso vedama „Cavaliers“ iškovojo pergalę po pratęsimo, 47 K. Walkerio taškai neišgelbėjo „Hornets“ nuo pralaimėjimo (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlendo „Cavaliers“ pradeda priminti tą komandą, kurią visi ir tikėjosi matyti. LeBrono Jameso vedama „Cavaliers“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės kai įveikė Los Andželo „Clippers“ ekipą po pratęsimo 118:113.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje, likus 47 sek., L. Jamesas smeigė tritaškį, kuris išlygino rezultatą. Vėliau Blake‘as Griffinas prametė dvitaškį, tačiau tuo pačiu atsakė ir Dwyane‘as Wade‘as. B. Griffinas gavo dar vieną progą, tačiau jo dvitaškis likus 4 sekundėms ir vėl buvo netikslus. Tada jau paskutinę akimirką metimą atliko L. Jamesas, tačiau ir jis prametė.

Pratęsime „Cavaliers“ greitainutolo per du metimus, o „Clippers“ atsilikimo sumažinti nepavyko.

„Cavaliers“ į pergalę vedė net 46 minutes žaidęs L. Jamesas. Jis pelnė 39 taškus (14 atk. k., 13/17 dvit., 4/9 trit., 1/5 baudos), 25 taškus pridėjo Kevinas Love‘as (8 atk. k.), 23 pelnė D. Wade‘as (11 atk. k.).

„Clippers“ ekipoje atsirado daugiau žaidėjų pelniusių dviženklę taškų sumą, tačiau ir tai negelbėjo. B. Griffino sąskaitoje yra 23 taškai (12 atk. k.), DeAndre Jordanas pridėjo 20 (22 atk. k.), Austinas Riversas pelnė 16, Wesley Johnsonas 15, o Sindarius Thornwellas ir Lou Williamsas pridėjo po 13.

Tuo tarpu Šarlotės „Hornets“ nesugebėjo laimėti prieš itin prastai šį sezoną atrodančią Čikagos „Bulls“ ekipą 120:123.

„Hornets“ neišgelbėjo net Kemba Walkeris, kuris sužaidė fantastiškas rungtynes. Įžaidėjas pelnė 47 taškus (12/18 dvit., 5/9 trit., 8/9 baudos), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, vos kartą suklydo ir nepažeidė taisyklių.

Tas pats K. Walkeris likus minutei tritaškiu sumažino „Hornets“ atsilikimą iki minimumo, tačiau tiksliu dvitaškiu atsakė Krisas Dunnas. K. Walkeris ir vėl pelnė du taškus, tačiau kitoje aikštės pusėje Lauri Markkanenas pataikė du baudų metimus ir sugrąžino „Bulls“ ekipai 3 taškų persvarą.

O to paties K. Walkerio sudėtingas tolimas tritaškis skriejo pro šalį, kuris galėjo išplėšti pratęsimą ir pergalę savų žiūrovų akivaizdoje šventė „Bulls“.

Po 47 taškus pelniusio K. Walkerio, antras pagal rezultatyvumą buvo Marvinas Williamsas pelnęs 13 tašku, po 11 pridėjo Dwightas Howardas (9 atk. k.) ir Frankas Kaminsky.

„Bulls“ ekipą į pergalę vedė Justinas Holiday pelnęs 27 taškus ir nuo suolo pakilęs K. Dunnas, kuris pridėjo 22 (7 rez. perdavimai), 18 pelnė Denzelis Valentine‘as, o Lauri Markkaneno sąskaitoje – 16.

Majamio „Heat“ 91:88 Vašingtono „Wizards“
Jutos „Jazz“ 107:118: Bruklino „Nets“
Oklahomos „Thunder“ 101:104 San Antonio „Spurs“
Minesotos „Timberwolves“ 111:87 Dalaso „Mavericks“
Portlando „Trail Blazers“ 82:86 Sakramento „Kings“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 114:146 Denverio „Nuggets“
Finikso „Suns“ 122:113 Los Andželo „Lakers“