Eurolygos savaitės dvikovoje – puiki „Žalgirio“ pergalė prieš „Panathinaikos“

Luko Lekavičiaus sugrįžimas į Kauno „Žalgirio“ areną buvo nesėkmingas.

Galingai trečiąjį kėlinį sužaidę „Žalgirio“ krepšininkai 80:74 įveikė vieną iš stipriausių šio sezono starto Eurolygos komandų – „Panathinaikos“.

Pirmajame kėlinyje kauniečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tuo pasinaudoję graikai jau po pirmojo ketvirčio turėjo dviženklį pranašumą (10:20).

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ kur kas geriau puolė varžovų krepšį ir surinkę 21 tašką sugebėjo sumažinti pranašumą iki dviejų taškų (31:33).

Po pertraukos Aaronas White'o vedama Kauno komanda galingai pradėjo trečiąjį kėlinį, kurio metu jie pelnė net 33 taškus. 19 taškų persvara kėlynį laimėję žalgiriečiai įgijo solidžią 17 taškų persvarą (64:47).

Net ir atsilikdami solidžiu skirtumu, svečiai nesiruošė pasiduoti ir per pirmas šešias ketvirtojo kėlinio minutes pataikę šešis tritaškius, jie sumažino deficitą iki vos penkių taškų (72:67). Tiesa, arčiau šio atstumo „Žalgirio“ krepšininkai varžovų neprisileido ir šventė šeštąją šio sezono pergalę Eurolygoje.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose šiose rungtynėse žaidė abu sunkieji kraštai – Paulius Jankūnas ir A. White‘as. Pirmasis pelnė 17, o antrasis pridėjo 13 taškų. Tuo tarpu puikiai komandos puolimui vadovavęs Kevinas Pangosas mačą pabaigė su dvigubu dubliu – 12 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Pirmą kartą Kaune po persikėlimo į „Panathinaikos“ rungtyniavęs Lukas Lekavičius aikštėje praleido 15 minučių, per kurias pelnė du taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo du ir perėmė vieną kamuolį, atliko penkis rezultatyvius perdavimus bei du kartus suklydo.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Žalgiris“: P. Jankūnas 17, A. White 13, K. Pangos 12 (11 rezultatyvių perdavimų).

Panathinaikos“: N. Pappas 16, C. Singleton 15, K. Rivers 11, N. Calathes 10.