Laikotarpį „Žalgiryje“ prisiminęs K. Pangosas: „Suradęs laisvo laiko, visada pasižiūriu jų rungtynes“

"Žalgirį" į gyvenimą Barselonoje iškeitęs Kevinas Pangosas duodamas interviu pripažino, kad savo buvusios komandos neužmiršo ir šį sezoną vis dar seka jų pasirodymą.

K. Pangosas su Kauno "Žalgiriu" išsiskyrė praėjusio sezono pabaigoje. Kanadietis, Kaune žaidęs dvejus metus, savo paskutinio sezono metu tapo tikra Eurolygos ir "Žalgirio" žvaigždė.

"Žinoma", – į klausimą, ar šį sezoną dar seka "Žalgirio" pasirodymą atsakė K. Pangosas. – Stengiuosi žiūrėti jų rungtynes, kai tik turiu laisvo laiko. Šiemet jiems ir vėl puikiais sekasi! Su žaidėjais bendrauju, ypač su Aaronu White'u. Su juo puikiai bendravome ir šiuos ryšius palaikome".

K. Pangosas prisiminė ir praėjusį sezoną, kuriame žalgiriečiai sugebėjo užimti trečiąją poziciją Eurolygoje.

"Turėjome puikų sezoną. Parodėme, kokį charakterį turėjome kaip komanda. Apskritai, viską, ką darėme, darėme kaip komanda. Tai buvo neįtikėtina. Pirmieji metai man buvo geri, žaidžiau solidžiai. Antraisiais metais išlaikėme komandos pagrindą kartu, o tai tikrai padarė didžiulę įtaką mūsų rezultatams", – pridūrė kanadietis.

Pangosas šį sezoną renka po 7,5 taško ir atlieka po 3,1 rezultatyvaus perdavimo bei fiksuoja po 6,2 naudingumo balo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts