Jaunieji žalgiriečiai nusileido „Real“ bendraamžiams

Dvi triuškinančias pergales Eurolygos jaunimo atrankoje iškovoję jaunieji žalgiriečiai kovoje dėl vietos finale patyrė apmaudų pralaimėjimą.

Arvydo Gronskio treniruojama „Žalgirio“ iki 18 metų komanda, Stambule vykstančiame turnyre 64:81 (17:21, 12:25, 18:23, 27:12), nusileido Madrido „Real“ bendraamžiams ir nepateko į atrankos finalą.

Žalgiriečiams prasčiausiai susiklostė antrasis kėlinys, kuriame varžovai susikrovė dviženklį pranašumą. Trečiajame kėlinyje kauniečiams taip pat nepavyko nė kiek priartėti prie varžovų. Maža to, atsilikimas išaugo iki 22 taškų. Vis tik, paskutiniame ketvirtyje lietuviai ėmė vytis varžovus, tačiau atsilikimas buvo per didėlis, o Madrido krepšininkai šventė įtikinamą pergalę.

Kauniečių gretose geriausiai pasirodę Liutauras Lelevičius, kuris per 34 žaidimo minutes pelnė 20 taškų (3/5 trit., 5/7 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Varžovų gretose labiausiai išsiskyrė Matteo Spagnolo, kuris per 33 minutes pelnė 19 taškų (1/5 trit., 8/12 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.