Lenkija olimpinę atranką pradėjo pergale prieš Angolą

lenkija užtikrintai sutvarkė Angolą

Šešių komandų turnyre Kaune dėl vienintelio kelialapio į Tokijo olimpinį krepšinio turnyrą besivaržanti Lenkijos rinktinė 83:64 (24:19, 19:12, 19:14, 21:19) nušlavė Angolos rinktinę. Afrikos atstovai pralaimėjo visus 4 kėlinius ir neturėjo jokių šansų pasiekti pergalę.

Pirmoje rungtynių pusėje dar šmėžavusią intrigą Mike'o Tayloro auklėtiniai sumindė iškart po didžiosios pertraukos, kuomet laimėję atkarpą 10:0 persvarą padidino net iki 22 taškų skirtumu (56:34).

Tiesa, ketvirtajame kėlinyje afrikiečiai dar buvo sumažinę atsilikimą iki 11 taškų, tačiau rimtesnės intrigos atkurti jau nepajėgė nepaisant įspūdingo ekipos vidurio puolėjo Yanicko Moreiros asmeninio pasirodymo. Angolos rinktinės lyderis pelnė net 27 taškus ir buvo rezultatyviausias krepšininkas aikštėje, tačiau jo solidi asmeninė statistika jo rinktinei neatnešė apčiuopiamos naudos.

Lenkus tuo tarpu į priekį vedė Mateuszas Ponitka, surinkęs 22 taškus.

Lenkijos rinktinė: Mateuszas Ponitka 22, A.J. Slaughteris 16 , Aleksandras Balcerovskis 14.

Angola: Yanickas Moreira 27, Edsonas Ndoniema 11, Pedro Bastosas 7.