„Lietkabelio“ vairą perima buvęs Lietuvos rinktinės treneris

kklietkabelis.lt

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda turi naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo 53-ejų Ramūnas Butautas, su kuriuo pasirašyta sutartis iki sezono pabaigos.

Specialistui toliau talkins štabe liekantys dirbti Gintaras Kadžiulis ir Vitalijus Černijus, kuris laikinai buvo perėmęs ekipos vairą.

„Butautas nuo pirmojo pokalbio rodė didelį norą dirbti „Lietkabelyje“. Džiaugiuosi, kad greitai pasiekėme susitarimą ir treneris galis nedelsiant imtis darbo. Su nauju specialistu tikimės grįžti į pergalių kelią“, – sakė klubo direktorius Mantas Ignatavičius.

Strategas jau vadovaus gruodžio 30-osios rytinei treniruotei. Debiutas prie „Lietkabelio“ vairo įvyks sausio 2-ąją, kai „Cido“ arenoje vyks mačas su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

R.Butauto didžiausia karjeros pergale galima pavadinti 2007 metais Europos čempionate su vyrų rinktine laimėti bronzos medaliai. Tuomet komandoje žaidė ir trys dabartiniai „Lietkabelio“ krepšininkai – Simas Jasaitis, Darjušas Lavrinovičius ir Kšištofas Lavrinovičius.

2005 metais R.Butauto auklėtiniai triumfavo pasaulio jaunimo čempionate.

Kaunietis yra treniravęs „Šiaulius“, Rygos ASK, Donecko „Doneck“, Kauno „Žalgirį“, Rygos VEF ir Astanos „Astana“ klubus. Pastaruoju metu stovėjo prie Libano rinktinės vairo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts