Lietuviškoji „Parma“ apmaudžiai krito Europos taurės pusfinalyje

FIBA Europos taurės pusfinalyje apmaudžią nesėkmę patyrė lietuviškoji „Parma“ ekipa. Kazio Maksvyčio auklėtiniai dramatiškoje kovojo 80:81 (21:28, 29:18, 15:22, 15:13) nusileido „Ironi Nes Ziona“ krepšininkams ir nesugebėjo prasibrauti į finalą.

„Parma“ rungtynėse sunkiai įsibėgėjo, o įpusėjus pirmajam kėliniui varžovai jau turėjo dviženklį pranašumą. Vis tik prieš antrąjį kėlinį Kazio Maksvyčio auklėtiniai sumažino atsilikimą, o prieš ilgąją pertrauką išsiveržė į priekį 4 taškais.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos rungtyniavo taškas į tašką, o prieš lemiamą ketvirtį „Parma“ atsilikinėjo vos 3 taškais. Ketvirtajame kėlinyje „Parma“ į priekį išsiveržė įpusėjus ketvirčiui. Likus 12 sekundžių Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmavo 2 taškais, tačiau lemiamu metu tritaškį smeigęs Wayne’as Seldenas išplėšė pergalę „Ironi Nes Ziona“ klubui.

Adas Juškevičius „Parma“ klube buvo rezultatyviausias. Lietuvis per 22 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (4/7 trit., 1,2 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Kitas lietuvis Eigirdas Žukauskas per 27 aikštelėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (1/2 trit., 2/3 dvit., 4/4 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Rungtynėse geriausiai pasirodė Wayne’as Seldenas, kuris per 37 minutes pelnė 24 taškus (4/6 trit., 3/14 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Parma“ dėl bronzos medalio kovos jau šį sekmadienį.

„Parma“: Adas Juškevičius 17, Lorenzo Williamsas 13, Maksimas Grigorjevas 12, Eigirdas Žukauskas 11, Borisas Savovičius 10.

„Ironi Nes Ziona“: Wayne'as Seldenas 24, Patrickas Milleris 15, Nimrodas Levi 14, Braianas Angola 12, Jerome'as Meyinsse'as 10.