Lietuvių susirėmime – „Barcelona“ nušlavė „Baskonia“

Trijų lietuvių susitikime Eurolygoje „Barcelona“ (7-2) po dviejų iš eilės nesėkmių nutraukė pralaimėjimų seriją. Šarūno Jasikevičiaus kariauna namuose 93:67 (32:15, 23:16, 26:10, 12:26) sutriuškino Vitorijos „Baskonia“ (3-6) krepšininkus, kuriems tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

„Barcelona“ rungtynes pradėjo aukšta nata ir jau įpusėjus pirmajam ketvirčiui turėjo net 18 taškų pranašumą. Antrajame ir trečiajame kėliniuose šeimininkai ir toliau neleido „Baskonia“ krepšininkams atsipūsti bei toliau diktavo galingą tempą, o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo net 40 taškų skirtumu.

Ketvirtajame kėlinyje „Barcelonos“ krepšininkai šiek tiek atsipalaidavo ir per ketvirtį į „Baskonia“ krepšį pelnė vos 12 taškų. Nepaisant to „Barcelona“ šventė vieną didžiausių šio sezono pergalių Eurolygoje.

Nugalėtojų gretose Rokas Jokubaitis per 19 žaidimo minučių pelnė 8 taškus (0/1 trit., 4/5 dvit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Baskonia“ gretose Rokas Giedraitis per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/4 trit., 1/3 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir kartą atlikko rezultatyvų perdavimą.

Kiek kukliau pasirodė Tadas Sedekerskis, kuris per 25 minutes į „Barcelona“ ekipos krepšį įmetė 2 taškus (0/2 trit., 0/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.