Lietuvių vedama „Lokomotiv“ pasiekė triuškinančią pergalę

Lietuviai ir vėl vedė "Lokomotiv" klubą į pergalę

Pirmadienio vakarą vykusiose Vieningosios lygos rungtynėse Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama „Lokomotiv“ ekipa išvykoje pasiekė triuškinančią pergalę.

Lietuvių atstovaujamas klubas svečiuose rezultatu 101:75 sutriuškino Minsko „Cmoki“ krepšininkus ir į savo sąskaitą įsirašė šešioliktąją pergalę šiame sezone bei šeštąją paeiliui.

„Lokomotiv“ krepšininkai savo pranašumą įrodė jau pirmajame rungtynių kėlinyje, kai atitrūko nuo varžovų dviženkliu taškų skirtumu. Toliau vaizdas aikštelėje nesikeitė ir iki trečio kėlinio pabaigos lietuvių klubas turėjo didesnę nei 30 taškų persvarą, o paskutinysis ketvirtis tapo tik formalumu.

Mindaugas Kuzminskas aikštelėje praleido 20 minučių pelnė 15 taškų, atkovojo 4 atšokusius kamuolius, perėmė vieną varžovų perdavimą, atliko du rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 5 pražangas, tačiau vieną kartą suklydo bei gavo 2 asmenines pražangas.

Tuo tarpu Mantas Kalnietis žaidė 24 minutes ir į savo sąskaitą įsirašė 10 taškų, 4 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus bei 1 asmeninę pražangą.