„Lietuvos rytas“ užtikrintai pranoko charakterį demonstravusį „Neptūną“

LKL.lt informacija

Lietuvos krepšinio lygos 25-ąjį gimtadienį pažymėjusiose šventinėse rungtynėse – užtikrinta Vilniaus „Lietuvos ryto“ (27-6) pergalė.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 90:72 (19:19, 26:21, 23:11, 22:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ (23-10) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Neptūnas“ buvo prisivijęs 67:71, tačiau „Lietuvos rytas“ atsakė spurtu 10:0 ir atitrūko 81:67.

Šis spurtas tapo pergalingu. Stiprų smūgį gavęs Klaipėdos komandos laivas paskutiniosiomis minutėmis paskendo ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė pirmą kartą prieš buvusią komandą Klaipėdoje rungtyniavęs Mindaugas Girdžiūnas, kurio sąskaitoje – 14 taškų.

Sostinės ekipa į priekį pabėgo po didžiosios pertraukos, kai spurtavo 12:0 ir įpusėjus trečiajam kėliniui įgijo 15 taškų pranašumą – 57:42.

Pirmoje mačo pusėje atkakliai kovojusios Kazio Maksvyčio kariaunos ginklai puolime užsikirto, todėl prieš lemiamas 10 minučių ji atsiliko jau 51:68.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pademonstravo charakterį ir atkūrė intrigą. Spurto 14:0 dėka jie sumažino deficitą iki 4 taškų – 67:71.

Vis dėlto lemiamomis minutėmis Fortūna lydėjo „Lietuvos ryto“ klubą, kurio spurtas 10:0 nebepaliko varžovams jokių vilčių.