„Lietuvos ryto“ puolimo mašina pervažiavo „Vytautą“

LKL.lt informacija

Galingą žaidimą puolime pademonstravęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Betsafe-LKL“ autsaiderių.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 104:71 (23:21; 34:22; 28:17; 19:11) sutriuškino Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkus.

Į pergalę nugalėtojus vedė 19 taškų pelnęs Travisas Petersonas. Svečių gretose išsiskyrė 16 taškų įmetęs LiAngelo Ballas.

Prienų ekipą skandinęs LaMelo Ballas pelnė 7 taškus (1/6 dvitaškiai, 1/9 tritaškiai) ir surinko -2 naudingumo balus.

Viso susitikimo metu žaidimą kontroliavęs „Lietuvos rytas“ pamatus pergalei pradėjo dėti antrajame kėlinyje, kai po laimėtos atkarpos 19:7 atitrūko 42:28.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai nemažino apsukų ir pradėjo varžovų triuškinimą. Tritaškiais svečius baudę vilniečiai pabėgo 83:58.

Per paskutines 10 minučių „Vytautui“ sukurti stebuklo nepavyko. Iki finalinės sirenos žaidimą kontroliavęs „Lietuvos rytas“ šventė užtikrintą pergalę.

„Vytautui“ šiose rungtynėse nesisekė nei po krepšiu, nei prie baudų metimų linijos. Prieniškiai realizavo tik 10 baudų iš 20, o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 35:47.

Svečiai taip pat kur kas dažniau dalino kamuolį varžovams (17:9). O daugiau atakų turėjęs ir tiksliau iš visų padėčių atakvęs „Lietuvos rytas“ atliko ir žymiai daugiau rezultatyvių perdavimų – 27:19.

„Lietuvos rytas“: Travisas Petersonas 19 (5/8 trit.), Benas Madgenas 15, Mindaugas Girdžiūnas 13, Loukas Mavrokefalidis 11.

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 16, Eigirdas Žukauskas 15, Tomas Dimša 23.