Linksma istorija: buvęs „Celtics“ treneris norėjo būti išvarytas iš aikštės, kad galėtų pažiūrėti golfą

Docas Riversas yra laikomas vienu geriausių NBA strategų. 2008 metais jis atvedė Bostono „Celtics“ ekipą į NBA viršūnę ir iškovojo pirmąjį ir kol kas vieninteli savo čempiono žiedą.

Tiesa, iš Bostono D. Riversas atsimena ir kitokio pobūdžio istorijų. Nusprendęs papasakoti istoriją spaudos konferencijoje, strategas teigė, kad 2014/15 metų sezone, likus maždaug 4 rungtynėms reguliariajame sezone, „Celtics“ jau žinojo, kad pateks į NBA atkrintamąsias ir jokių klausimų nebuvo likę.

Kaip jis teigė, ilgosios pertraukos metu prieš Majamio „Heat“, ekipos generalinis vadybininkas ir prezidentas Danny Ainge‘as priėjo prie jo ir pasakė, kad Tigeris Woodsas atrodo labai gerai „Masters“ golfo turnyre. D. Ainge‘as pateikė idėją: „Priversk, kad jie tave išvarytų iš aikštės. Tai pareisi ir abudu pabaigsim žiūrėti golfą.“

D. Riversas teigė, kad jam ši idėja patiko ir pasakojo: „Trečiojo kėlinio pradžioje, pačioje pirmoje atakoje aš pradėjau rėkti, pykti ir visaip šaukti. Bet teisėjas žiūrėjo į mane ir nieko nedarė, visiškai nereagavo. Šiek tiek palaukė ir atsakė man: „Aš irgi norėčiau pažiūrėti golfą“. Tada smagiai pasijuokėm, o po kiek laiko D. Ainge‘as atėjo į žaidėjų koridorių ir klausė manęs „ką aš po velnių darau?“ – itin linksma istorija pasidalino dabartinis Los Andželo „Clippers“ strategas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts