LKF atsakė kodėl D. Motiejūnas nebuvo kviečiamas į rinktinę

LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas pateikė atsakymą, kodėl puolėjas Donatas Motiejūnas šią vasarą nebuvo kviečiamas į Lietuvos rinktinę.

Priminsime, kad aukštaūgis pareiškė pasipiktinimą, kad jį ignoravo treneris Darius Maskoliūnas.

„Kaip ir anksčiau, tiek ir vėliau, su žaidėjais bendrauja treneris. Ten, kur yra bėda, kur reikia padėti, tuomet bendrauja federacija.

Šiai dienai D. Maskoliūnas, man regis, aiškiai išsakė poziciją, kodėl nekviečia kai kurių žaidėjų. Kvietimo negavo ne vienas Donatas, o ir Mindaugas Kuzminskas, Jonas Mačiulis ir daugybę kitų, kurie neatvyko į rinktinę. Be to, tai buvo trumpa dviejų savaičių stovykla, kur nebuvo jokių bėdų.

Pirmiausia, tai niekas negalvojo, kad D.Motiejūnas taip anksti baigs sezoną Kinijoje, o galų gale net nepradės ir grįš atgal į Lietuvą. Mano pasiūlymas tiek žaidėjui, tiek treneriui – telefonas. Skambinatės, kalbatės, nes iki tol tą darė, buvo per Europos čempionato langus, žaidė, su D.Maskoliūnu turėjo puikų kontaktą.

Vėl gi, čia daug interpretavimo, reikėtų paklausti Donato, ką jis turėjo omenyje kalbėdamas apie federaciją. Ar visi turėjo paskambinti, ar Arvydas Sabonis, Mindaugas Špokas, ar treneris?“ – portalo lrytas.lt žurnalistui Rokui Suslavičiui kalbėjo M. Špokas.

Šaltinis – basket.lt

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts