LKL arenose triumfavo svečių komandos

"Rytas" įveikė "Šiaulius"

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos čempionate sužaistos dvejos rungtynės.

Pirmasis susitikimas prasidėjo 17:00 val. Šiauliuose, kur Antano Sireikos klubas priėmė Vilniaus „Rytą“.

Visą susitikimą aikštėje vyko atkakli kova. Nežymią iniciatyvą dažniau turėjo vilniečiai. Rungtynėms įpusėjus komandas teskyrė vos 1 taškas – „Rytas“ buvo priekyje 43:42. Saulės miesto komanda trečiajame kėlinyje buvo įgijusį kelių taškų pranašumą, tačiau tai ilgai netruko. Galop juodai raudonai balti šventė pergalę rezultatu 86:78.

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyrė 15 surinkęs Keithas Bensonas, po 14 – Dovio Bičkauskio ir Ryano Boatrighto sąskaitose. „Šiaulius“ į priekį vedė 19 taškų pelnęs belgas Andy Van Vlietas, o islandas Elvaras Fridrikssonas surinko 16.

Pasvalyje vyko derbis tarp „Pieno Žvaigždžių“ ir Utenos „Juventus“. Buvo laukta labai gražaus ir atkaklaus susitikimo.

Vis dėlto, aikštėje vyravo techninis brokas ir netaiklūs metimai, buvo jaučiamas nervingumas. Komandos išėjo ilsėtis uteniškiams pirmaujant 38:31, o po pertraukos pasvaliečiai savo varžovų prisivyti jau nebepajėgė.

Rungtynes rezultatu 79:69 laimėjo „Juventus“.

Žydrūno Urbono treniruojamos komandos gretose pirmu smuiku grojo 17 taškų surinkęs milžinas Mindaugas Kupšas, o pasvaliečiams Karolis Giedraitis ir Danielis Amigo pelnė atitinkamai 15 ir 14 taškų.