LKL ir Eurolyga diegs NBA taisyklę

LKL ir Eurolyga perims NBA taisyklę

Lietuvos krepšinio mėgėjai tiek Eurolygos, tiek LKL kovose artėjančiame sezone išvys naują ir iki šiol Senojo žemyno krepšinio arenose neregėtą taisyklę.

Vadinamoji „iššūkio“ taisyklė, iki šiol naudota NBA lygoje, suteiks treneriams galimybę paprašyti rungtynių arbitrų peržiūrėti vieną ar kitą ginčytiną epizodą. Tiesa, tai bus galima padaryti tik tuomet, jei mačui vadovaujantys teisėjai tokios iniciatyvos nesiims patys. Jei teisėjai jau bus peržiūrėję epizodą, papildomai jo daugiau nenagrinės.

Taipogi, treneriai negalės piktnaudžiauti šia taisykle, kadangi tai turėtų neigiamų pasekmių krepšinio rungtynių eigai ir grožiui. Kiekvienos iš besivaržančių ekipų vyriausiasis strategas epizodo peržiūros galės reikalauti tik kartą per rungtynes ir tik tuomet, kai ta peržiūra neprieštarauja kitoms krepšinio taisyklėms.'

NBA lygoje ši taisyklė sėkmingai taikoma jau ne vieną sezoną, tad ji turėtų sėkmingai prigyti tiek LKL, tiek Eurolygos kovose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts