LKL rungtynės: „Šiauliai“ – „Juventus“ (apžvalga)

Lkl.lt informacija

„Šiauliai“ praėjusią savaitę vos nepaleido pergalės iš rankų prieš „Vytautą“. 21 taško persvarą turėję šiauliečiai iš Prienų išnešė sveiką kailį laimėdami rungtynes 61:59.

„Aš žaidėjams sakiau, jog geriau blogai žaidžiant laimėti, nei gerai žaidžiant pralaimėti“, – po mačo ironizavo šiauliečių vyriausiasis treneris Antanas Sireika.

Tikėdamas jaunais ir veržliais „Šiaulių“ krepšininkais A. Sireika teigė, jog svarbiausia yra mokytis ir rezultatai ateis su laiku.

Savo ruožtu „Juventus“ namuose 75:82 neatsilaikė prieš „Lietuvos rytą“ ir patyrė antrą nesėkmę – sezono pradžioje pripažino ir Panevėžio „Lietkabelio“ pranašumą.

„Atrodo, kad sumažiname skirtumą, viskas neblogai, bet padarome klaidų tarsi nepažinodami priešininkų“, – savo komandos klaidas išskyrė uteniškių strategas Gediminas Petrauskas.

Būtent pasinaudodami „Juventus“ ekipos klaidomis, „Lietuvos rytas“ pelnė net 23 lengvus taškus.

Uteniškių gynėjas Laurynas Samėnas po dviejų iš eilės komandos pralaimėjimų teigė, jog pirmosios sezono nesėkmės neatspindi tikrojo komandos pajėgumo.

Įdomu ir tai, jog dabartinis „Juventus“ strategas G. Petrauskas 2012-2016 metais treniravo „Šiaulius“.

O šiuo metu „Šiaulių“ vyriausiasis treneris A. Sireika 2015–2017 metais stovėjo už „Juventus" vairo.

Pirmosios pergalės sezone trokštantys uteniškiai mes rimtą iššūkį namų aikštelę apginti pasiryžusiems „Šiauliams“

Rungtynės įvyks antradienį, 18:30 val, o jas tiesiogiai galėsite stebėti per DELFI ir LKL.LT

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts