LKL rungtynės: „Šiauliai“ – „Lietuvos rytas“ (apžvalga)

Šį vakarą Lietuvoje bus sužaisti trys šalies čempionato susitikimai. Paskutinėse šeštadienio LKL rungtynėse išvysime „Šiaulių“ ir „Lietuvos ryto“ akistatą.

Per pirmuosius šešis mačus, „Šiauliai“ iškovojo dvi pergales, tačiau jiems įveikti pavyko tik pergalių dar neturinčius klubus – „Vytautą“ ir „Juventus“. Prieš šiandieninius varžovus jie patyrė jau 17 nesėkmių iš eilės, o paskutinį kartą vilniečius palaužti jiems pavyko ar 2014 metų pradžioje.

Tuo tarpu „Lietuvos rytas“ į šias rungtynes atvyksta po pergalės Europos taurėje, tačiau kaip reikiant nukraujavęs. Dėl traumų jie iš pradžių neteko gynėjų Beno Magdeno ir Chriso Kremerio, o prie jų savaitės viduryje prisijungė ir aukštaūgis Martynas Echodas. Nepaisant šių netekčių, penkias pergales per septynias rungtynes iškovoję vilniečiai prieš šias rungtynes vis tiek yra ryškūs susitikimo favoritai.

Mačo pradžia – šiandien 17:30 val. Tiesiogiai stebėti galėsite per LKL.lt bei DELFI.

Susitikimą galite stebėti paspaudę šią nuorodą

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts