„Neptūnas“ įveikė„Lietuvos rytą“ ir įsitvirtino trečioje LKL pozicijoje

Lkl.lt informacija

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūno“ klubas šventė 9-ąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate ir pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai trečiąjį kėlinį laimėjo net 21:9 ir 81:76 parklupdė Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje „Lietuvos rytas“ kiek atitolo (20:13). Visgi klaipėdiečiai ketvirtį baigė 4 taškais vienos atakos metu ir priartėjo (19:20). Antrajame kėlinyje svečiai buvo įgavę 12-os taškų pranašumą (45:33), tačiau T. Delininkaitis smeigė tritaškį su sirena – 36:45.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ įjungė aukštesnę pavarą ir trečiąjį kėlinį laimėjęs net 21:9 prieš lemiamą ketvirtį išsiveržė į priekį (57:54). Ketvirtajame kėlinyje vyko tikras mūšis – komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o jo pabaigoje pergale džiaugėsi „Neptūnas“ – 81:76.

Šios komandos pernai kovojo dėl trečiosios vietos LKL čempionate, o pergalę ir bronzos medalius iškovojo vilniečiai. „Lietuvos ryto“ krepšininkai taip pat laimėjo ir pirmąsias tarpusavio rungtynes vilniuje, kai iškovojo pergalę 92:79.