„Lokomotiv“ dar kartą suklupo Europos taurėje

Dar vieną pralaimėjimą Europos taurėje patyrė Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipa, kuri išvykos rungtynėse 84:96 (12:27, 27:34, 32:13, 18:22) turėjo pripažinti Trento „Dolomiti Energia“ pranašumą.

Rusijos klubas rungtynes pradėjo labai prastu pataikymo procentu. Vien pirmajame kėlinyje Krasnodaro krepšininkų pataikymas iš žaidimo siekė vos 20 proc., o iki ilgosios pertraukos šeimininkai susikrovė net 22 taškų pranašumą.

Vis tik trečiajame kėlinyje „Lokomotiv“ sumažino atsilikimą iki trijų taškų, tačiau ketvirtajame kėlinyje jėgų daugiau turėjo šeimininkai, kurie ir šventė pergalę.

Mindaugas Kuzminskas aikštelėje praleido 20 minučių ir surinko 12 taškų (0/3 trit., 2/4 dvit., 8/11 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Kitas lietuvis Mantas Kalnietis per 26 žaidimo minutes pridėjo 11 taškų (2/3 trit., 1/2 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

„Dolomiti Energia“: Luke'as Maye 25, JaCorey Williamsas 17, Jeremy Morganas 14, Gary Browne'as 12.

„Lokomotiv“: Jordanas Crawfordas 20, Willas Cummingsas 13, Mindaugas Kuzminskas 12, Mantas Kalnietis 11, Kevinas Hervey 10.