L. Dončičius buvo arti trigubo dublio, o „Mavericks“ palaužė „Lakers“

Eilinis fantastiškas Luka Dončičiaus pasirodymas atvedė Dalaso „Mavericks“ (13-6) ekipą į pergalę prieš Los Andželo „Lakers“ (17-3) krepšininkus rezultatu 114:100 (25:30, 34:32, 35:17, 20:21).

Beveik visi ketvirčiai klostėsi tolygiai ir abi komandos turėjo pirmoje dalyje nepabėgo viena nuo kitos. Visgi, po ilgosios pertraukos „Mavericks“ demonstravo puikų puolimą, o Los Andželo atstovai pradėjo strigti ne tik gynyboje, bet ir puolime. Lemiamame ketvirtyje stebuklas neįvyko ir L. Jameso kariauna turėjo pripažinti pralaimėjimą prieš jaunąjį Slovėnijos talentą.

Nugalėtojus į pergalę vedė L. Dončičius , kuris per 28 minutes pelnė 29 taškus (4-10 tritaškiai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3, tačiau gavo du blokus.

D. Wrightas pridėjo 17, K. Porzingis 15 taškų.

Pralaimėtojų gretose A. Davisas surinko 27 taškus, o L. Jamesas 25.