Lukas Lekavičius pratęsė kontraktą su Kauno „Žalgiriu“

Po eilinio triumfo Lietuvos krepšinio lygoje Kauno „Žalgiris“ iškovojo dar vieną pergalę, tačiau už aikštės ribų. Lietuvos čempionai dar mažiausiai vienam sezonui savo gretose išlaikys Luką Lekavičių su kuriuo sudaryta nauja vienerių metų sutartis su galimybe kontraktą pratęsi dar metams.

„Kaune esu viskuo patenkintas – čia turime puikias sąlygas, o ir visas sezonas, atsižvelgiant į visas aplinkybes, nebuvo blogas. Čia patinka ir mano draugei, netrukus turėsime vaikelį, todėl nesinori niekur blaškytis. Vasarą laukia Lietuvos rinktinė, o kitais metais su „Žalgiriu“ turime potencialo augti“, – pratęsdamas kontraktą sakė krepšininkas.

Lukas Lekavičius prie Kauno „Žalgirio“ prisijungė 2014 metais, tačiau 2017-2018 ir 2018-2019 metu sezonuose gynė Atėnų „Panathinaikos“ klubo garbę.

Gynėjas šiame Eurolygos sezone iš viso sužaidė 33 rungtynes ir vidutiniškai pelnė po 8,2 taško, atlikdavo po 2,4 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo po 1,2 atšokusio kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts