Lukauskio karjeros mačas neišgelbėjo „Dzūkijos“ Kėdainiuose

Lietuvos krepšinio lygoje ir toliau Alytaus „Dzūkijai“ (4-6) nepavyksta sugrįžti į pergalių kelią. Alytiškiai išvykos rungtynėse 78:83 (10:26, 26:19, 20:29, 22:9) nusileido Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (5-5) krepšininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Kėdainių ekipa galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje pirmavo net 18 taškų persvara. Vis tik dzūkai po tokio šalto dušo sugebėjo atsitiesti ir po truputį ėmė vytis varžovus. Į lemiamą šturmą alytiškiai kilo ketvirtojo kėlinio viduryje ir sumažino atsilikimą iki vos 5 taškų. Vis tik lemiamu metu prabudę šeimininkai taikliais metimais įtvirtino pergalę.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė 42-ejų Mindaugas Lukauskis. Veteranas pagerino savo karjeros rekordą ir per 35 žaidimo minutes pelnė 33 taškus (5/5 dvit., 6/12 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

„Nevėžis-Optibet“: Marius Valinskas 15, Vytenis Čižauskas ir Rihardas Kuksikas po 13, Svenas Smajlagičius ir Amaras Sylla po 12.

„Dzūkija“: Mindaugas Lukauskis 33, Aleksandaras Aranitovičius 13, Joshua Newkirkas 12.