M. Fultzas sugrįžo ant parketo po penkių mėnesių, „Timberwolves“ suklupo prieš lygos autsaiderius

Filadelfijos „76ers“ ekipos fanai pagaliau turėjo ir vėl progą išvysti praėjusių metų pirmąjį NBA naujokų biržos šaukimą Markelle‘ą Fultzą.

Gynėjas padėjo „76ers“ ekipai 123:104 įveikti Denverio „Nuggets“ krepšininkus.
Sunkią peties traumą išsigydęs M. Fultzas paskutinį kartą rungtyniavęs buvo tik spalį, kai spėjo sužaisti vos 4 rungtynes.

Šiame susitikime įžaidėjas per 14 minučių pelnė 10 taškų (5/13 dvit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

M. Fultzas aikštėje pasirodė pirmojo kėlinio pabaigoje, o susirinkę fanai skandavo jo pavardę, tiesa, įžaidėjas pripažino, kad galvojo, jog jie skanduoja NFL lygos MVP Nicko Foleso pavardę.

„76ers“ gretose rezultatyviausiai žaidė Dario Šaričius ir Joelis Embiidas (13 atk. kam.), kurie pelnė po 20 taškų, J.J. Redickas pridėjo 19, Robertas Covingtonas 18, Ersanas Ilyasova ir Marco Belinelli po 11, o M. Fultzas 10.

„Nuggets“ ekipoje Willas Bartonas pelnė 25 taškus, Jamalas Murray 17, Paulas Millsapas 16, o Nikola Jokičius 14.

Tuo metu dėl vietos atkrintamosiose kovojanti Minesotos „Timberwolves“ ekipa nusileido NBA autsaideriams. Memfio „Grizzlies“ ekipa 101:93 nugalėjo vis dar be Jimmy Butlerio ir Derricko Rose‘o rungtyniaujančią Minesotos ekipą.

Abi ekipos kovėsi taškas į tašą visų rungtynių metu, o „Timberwolves“ tik trečiajame kėlinyje buvo šiek tiek pabėgusi, kai pirmavo 72:66.

Vis dėlto viskas subyrėjo ketvirtajame kėlinyje. „Timberwolves“ nesugebėjo pelnyti taškų per paskutines 3:41 minutės, kai dar atsiliko 93:97. Per tą laiką „Grizzlies“ tik įtvirtino savo pergalę. „Timberwolves“ apskritai per ketvirtąjį kėlinį pelnė vos 11 taškų.

Po šio pralaimėjimo „Timberwolves“ nukrito į aštuntąją Vakarų konferencijos vietą ir jau tik dviem pergalėmis lenkia Denverio „Nuggets“, kuri yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.

Tuo metu „Grizzlie“ ekipa lieka priešpaskutinė Vakarų konferencijoje.

„Grizzlies“ ekipoje Wayne‘as Seldenas pelnė 23 taškus, Marcas Gasolis pridėjo 20 (10 atk. kam.), Jeffas Greenas (11 atk. kam.), Jarellas Martinas ir Andrew Harrisonas pelnė po 11, Mario Chalmersas 10.

„Timberwolves“ ekipoje Jeffas Teague pelnė 25 taškus, Taj Gibsonas (8 atk. kam.) ir Andrew Wigginsas pridėjo po 18, Karlas-Anthony Townsas 15 (12 atk. kam.), o Jamalas Crawfordas 10.

Niujorko „Knicks“ 128:137 Šarlotės „Hornets“
Los Andželo „Lakers“ 106:122 Detroito „Pistons“
Bostono „Celtics: 102:94 Finikso „Suns“