M.Jamesas arti sugrįžimo į Maskvos „CSKA“

Mike'as Jamesas gali sugrįžti į "CSKA"

Pranešama, kad bene ryškiausia praeito sezono „CSKA“ komandos grandis Mike‘as  Jamesas jau ruošiasi sugrįžimui į Rusiją, kur pradės treniruotis atskirai nuo Maskvos klubo ir oficialiai kalbėsis su komandos vadovybe. Vis dėlto, bent jau kol kas tai nereiškia, jog amerikietis tikrai vėl apsivilks žymiausio Rusijos klubo marškinėlius.

„Gazzeta.gr“ žurnalistas Michailas Gioulenoglou praneša, kad M.Jamesas jau šią savaitę susitiks su vyriausiuoju treneriu Dimitriu Itoudžiu ir klubo prezidentu Andrejumi Valutinu. Pokalbio metu krepšininkas aptars savo buvusius nesutarimus su vyriausiuoju komandos treneriu bei savo tolimesnę ateitį ir vaidmenį ekipos gretose.

„CSKA“ klubo vadovybė šiuos duomenis oficialiai patvirtino ir išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog joks susitarimas dėl kontrakto nutraukimo ar pratęsimo dar nėra pasiektas, todėl Mike‘as Jamesas Maskvoje treniruosis individualiai bei su juo bus asmeniškai kalbama ir derimasi.

Primename, kad M.Jamesas oficialiai tebėra CSKA krepšininkas ir su Rusijos klubu turi galiojančią sutartį iki 2023 m. vasaros.

Nepaisant to, kad krepšininkas turi tebegaliojančią sutartįu Maskvos „CSKA“klubu – jis savo praėjusį sezoną užbaigė už Atlanto, kur metų pabaigoje gynė Bruklino „Nets“ ekipos garbę bei šiuo metu NBA rinkoje yra neapribotasis laisvasis agentas, o praėjusį sezoną stipriausioje pasaulio lygoje jis rinko po 7,7 taško (36 proc. trit.), 2,5 atkovoto kamuolio ir 4,2 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts