M.Kalnietis dėl Achilo sausgyslės skausmų praleis rungtynes su „Tofas“ ekipa

Prieš rungtynes su "Tofas" kauniečiai neteko M.Kalniečio

Pasiruošimą šių metų sezonui tęsiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį paskyrė fizinėms treniruotėms ir į rankas krepšinio kamuolio neėmė. Žalgiriečiai atstatinėjo jėgas po vakar įvykusių pirmųjų draugiško „Gloria Cup“ turnyro rungtynių, kuriose rezultatu 69:76 nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ klubui.

Deja, bet antradienį vykusią dvikovą prieš „Lokomotiv“ ekipą anksčiau laiko baigė „naujasis“ žalgirio gynėjas Mantas Kalnietis. Pastarasis būdamas aikštelėje pajautė Achilo sausgyslės skausmus ir nusprendė rungtynių nebetęsti. Nors trečiadienį kalnas jautėsi geriau, „Žalgirio“ klubo fizinio rengimo treneriai nusprendė sumažinti M.Kalniečio krūvius treniruotės metu bei leisti žaidėjui pailsėti vienerias rungtynes.

„Šiandien situacija kiek pagerėjusi, bet buvo nustatytas Achilo sausgyslės uždegimas. Buvo nuspręsta, kad per treniruotę nejudėsiu kažkokiame greityje, todėl kartu su treneriu Sigitu Kavaliausku dirbau pagal atskirą programą. Stipriname pažeistą vietą“, – trumpai savo situaciją aiškino M.Kalnietis.

Taip pat žaidėjas tikino, jog nededa daug vilčių į pasirodymą penktadienio rungtynėse, kuriose Kauno „Žalgiris“ turėjo susitikti su Bursos „Tofas“ ekipa.

„Manau, kad nebandysime forsuoti dalykų. Reikia išsigydyti tokius dalykus per pasiruošimo sezonui laikotarpį. Sezono metu būtų sunkiau rasti laisvo laiko“, – savo nuomonės laikėsi M.Kalnietis.

Primename, kad pirmosiose „Gloria Cup“ turnyro rungtynėse kauniečiai su M.Kalniečiu priešakyje turėjo pripažinti buvusio kauniečio klubo pranašumą rezultatu 69:76. Tai buvo antrasis kartas pasiruošimo cikle, kai Lietuvos čempionai nusileidžia Krasnodaro „Lokomotiv“ komandai. Pirmąsias rungtynes Kauno ekipa pralaimėjo minimaliu rezultatu 87:88.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts