M. Kalnietis: šiemet žaidimas Milane – vienas malonumas

Šį sezoną tik Eurolygoje žaidžiantis Lietuvos rinktinės gynėjas Mantas Kalnietis kalbėdamas su Italijos žurnalistais pripažino, jog mėgaujasi šiais metais Milane.

Interviu La Gazzzetta dello Sport metu patyręs gynėjas taip pat atskleidė, jog naujasis komandos treneris įkvėpė pasitikėjimo visai komandai, o netrukus M. Kalnietis tikisi į aikštę išbėgti ir Italijos pirmenybių mače.

„Norėjau visiems parodyti, kad mače su „Barcelona“ matytas Kalnietis yra tikrasis Kalnietis. Pianigiani manęs prašo kylant nuo suolo kontroliuoti rungtynių tempą ir aš stengiuosi tai daryti. Per savaitę žaisti vieną mačą yra lengviau, tačiau tikiuosi, jog anksčiau ar vėliau būsiu mestas į kovą ir vietinėse pirmenybėse.

Praėjusį sezoną mes taip pat turėjome gerą komandą. Tačiau dabar komandoje vyrauja visiškai kitokia atmosfera. Mes turime trenerį, kuris tiki mumis, tiki tuo, ką mes darome ir jis mus įtikino, jog mes galime kautis ir su stipriausiomis Europos komandomis. Praėjusį sezoną žaidimas Milane man prilygo darbui, o šį sezoną tai yra vienas malonumas. Tokia maža detalė gali tapti pačiu didžiausiu pranašumu“, – kalbėjo M. Kalnietis.

Šį sezoną Eurolygoje M. Kalnietis vidutiniškai renka po 6,5 taško ir atlieka po 2,8 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts