M. Kalnietis su ASVEL pasiekė pusfinalį Prancūzijoje

Lietuvos rinktinės įžaidėjas sėkmingai įveikė ketvirtfinalio barjerą su savo komanda. Mantas Kalnietis su atstovaujama Vilerbano ASVEL ekipa antrą kartą nugalėjo Le Mano "Sarthe" krepšininkus rezultatu 70:63 (13:11, 18:15, 16:18, 23:19) ir užbaigė seriją sausu rezultatu.

Rungtynės nebuvo pačios rezultatyviausios, tačiau vis tiek pirmą kėlinį pora taškų sugebėjo laimėti mūsiškio komanda. Antrame ketvirtyje sitaucija išliko panaši ir vėl pavyko keletą taškų padidinti atotrūkį. Antroje rungtynių dalyje iš pradžių nesisėkė, o varžovai sugebėjo sušvelninti šiek tiek reuzltatą, tačiau lemiamas kėlinys vėl buvo sėkmingas ASVEL.

M. Kalnietis per 22 minutes surinko 8 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 7, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, perėmė 2 kamuolius, tačiau prarado 3, o pasirodymą baigė su 19 naudingumo balų.

Kitame etape yra galimybė susitikti su "Nanterre 92" ekipa, kurią atstovauja Adas Juškevičius.