M. Kalniečio ASVEL sutriuškino A. Juškevičiaus komandą ir pateko į finalą Prancūzijoje

Prancūzijoje lietuviškoje serijoje paaiškėjo kas pateks į finalą ir kovos dėl nugalėtojo titulo. Mantas Kalnietis su Vilerbano ASVEL trečią kartą pranoko Ado Juškevičiaus "Nanterre 92" rezultatu 99:56 (32:18, 26:15, 24:11, 17:12) ir sausai užbaigė seriją.

Jau nuo pirmo kėlinio ASVEL ekipa žaidė žymiai geriau ir susikūrė pakankamai didelį atotrūkį nuo varžovų. Kituose kėliniuose išliko panaši tendencija ir mačo nugalėtojai lengvai pasiekė triuškinančią pergalę.

Nugalėtojams M.Kalnietis per 20 minučių surinko 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškis), jis taip pat atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, atliko net 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo, 2 kartus prasižengė, o pasirodymą baigė su 10 naudingumo balų.

Tuo tarpu priešininkų stovykloje A.Juškevičius ant parketo išbuvo net 16 minučių, bet per šį laiką pelnė vos 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), prie to jis kartą suklydo ir dvikovą baigė su -1 naudingumo balu.

Finale ASVEL susitiks Monako "Monaco" krepšininkais.