M. Kuzminskas žaidė ilgai, tačiau pusfinalį „AX Armani“ pradėjo pralaimėjimu

Italijos krepšinio lygoje prasidėjo pusfinalių serijos kovos, kuriuose dalyvauja ir lietuvis. Tiesa Mindaugas Kuzminskas pirmose rungtynėse namuose, nors žaidė ilgiau nepadėjo komandai pasiekti pergalės ir Milano "AX Armani" rezultatu 79:86 (18:16, 17:25, 25:19, 19:26) pralaimėjo Sasario „Banco di Sardegna“ ekipai.

Rungtynės buvo atkaklios ir kėlinį laimėdavo, tai viena, tai kita komanda. Visgi sėkmingiau žaidė mūsiškio priešininkai, kurie laimėjo svarbiausią ketvirtį ir serijoje išsiveržė 0:1.

M. Kuzminskas per per 22 minutes įmetė 8 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo ir kartą prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo V. Micovas su 16 taškų, M. Jamesas pridėjo 12.

Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė S. Gentile su 26 taškais, R. Thomasas pridėjo 25.