M.Lukauskis perrašė LKL istoriją

Mindaugas Lukauskis perrašė LKL istoriją

Pirmadienį LKL rungtynėse tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir „Šiaulių“ buvo pagerintas ilgai gyvavęs rekordas. „Šiaulių“ komandos kapitonas – Mindaugas Lukauskis tapo daugiausiai taškų pelniusiu žaidėju per visą Lietuvos krepšinio lygos gyvavimo istoriją.

Vos prasidėjus akistatai tapo aišku, kad šiandien bus ta diena, kai M.Lukauskis pakreguos visų laikų pelnytų taškų rekordininkų lentelės sąrašą. Prieš lemiamas rungtynes lygos veteranui iki šio istorinio įvykio trūko 11 taškų, tačiau jau pirmajame kėlinyje jis sėkmingai pelnė 5, o vos prasidėjus antrajam ketvirčiui smeigė dar du tolimus metimus iš eilės ir tokiu būdu peržengė reikiamą taškų ribą.

„Sakyčiau, daug reiškia. Vis tiek tai atspindi, kad per visą gyvenimą žaisdamas krepšinį kažką pasiekiau. Yra ne tik pergalės ar pralaimėjimai, bet ir individualūs pasiekimai“, –  po rungtynių sakė legenda tapęs M.Lukauskis.

„Šiaulių“ komandos vedliui priklauso ir daugiau Lietuvos krepšinio lygos rekordų. Iš Panevėžio kilęs krepšininkas yra sužaidęs daugiausiai rungtynių (667), perrėmęs daugiausiai kamuolių (1051) bei atlikęs daugiausiai rezultatyvių perdavimų (1350).

Rungtynėse prieš Kėdainių „Nevežį-Optibet“ iš viso Mindaugas Lukauskis pelnė 21 tašką, o jo atstovaujama „Šiaulių“ ekipa svečiuose į savo sąskaitą įsirašė pergalę rezultatu 87:88.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts