M.Schilleris: „Dabartinė komandos padėtis yra slegianti“

Martinas Schileris komentavo komandos būseną

Kauno „Žalgiris“ išgyvena ne pačius geriausius laikus. Po pralaimėjimo Telavivo „Macabi“ krepšininkams kauniečiams liko tik teorinės galimybės patekti į didįjį Eurolygos aštuonetą, o vyriausiasis ekipos strategas Martinas Schilleris pripažino, kad tokia padėtis yra stipriai slegianti psichologiškai.

„Tokiose situacijose nėra lengva, kai atkrintamųjų varžybų paveikslas vis labiau atsitraukia ir vienas turnyras artėja link pabaigos – tai nėra lengva. Kovosime iš visų jėgų rungtynėse su ALBA ir su kitais dviem varžovais. Toks mūsų tikslas ir mūsų DNR. Neturime dėl ko verkti, reikia mėgautis pasirodymu, užbaigti sezoną kuo geriau ir būti geresniais“, – trumpai situaciją apibendrino vyriausiasis treneris.

Komandos strategas teigia, jog šioje situacijoje įžvelgia ir gerų dalykų. Pavyzdžiui tai, jog paskutinėje akistatoje po dviejų paskutiniųjų rungtynių komandos žaidimas buvo ženkliai pagerėjęs.

„Manau, kad, įvertinus aplinkybes ir pralaimėjimą „Maccabi“ ekipai, komandos būsena yra nebloga. Turinio atžvilgiu rungtynės su „Maccabi“ buvo žingsnelis į priekį, palyginus su tuo, kokius du pasirodymus turėjome prieš tai. Mums nepasisekė, kad nelaimėjome rungtynių“, – sakė Marinas Schilleris.

Kauno „Žalgirio krepšininkai“ antradienį namuose priims Berlyno „Alba“ komandą, kuri patekti į kitą Eurolygos etapą nebeturi net teorinių šansų.

„Berlyno ALBA yra labai sunkus oponentas, žaidžiantis netradicinį krepšinį. Tai – turinti įgūdžių komanda su daug metikų, žaidžianti turbūt mažiausiai „pikenrolų“ Eurolygoje ir orientuota į kamuolio judėjimą ir įkirtimus, ką daro labai gerai. Todėl jie demonstruoja tokį netradicinį žaidimą. Tai dvikova, kurios laukiame“, – paskutines mintis dėliojo „Žalgirio“ klubo treneris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts