M. Schilleris gali perimti buvusios D. Adomaičio komandos vairą

M.Schilleris gali persikelti į Jeruzalę

Neseniai iš Kauno „Žalgirio“ atleistas Austrijos krepšinio specialistas Martinas Schilleris, tikėtina, greitai gali vėl susirasti naują darbo vietą.

„Ynet“ žurnalistas Nadavas Zenziperas praneša, jog buvusiu Lietuvos čempionų strategu susidomėjimą rodo Jeruzalės „Hapoel“ ekipa. Pastaroji šiuo metu ieško pamainos Orenui Amieliui, kuris nepateisino klubo vadovų lūkesčių ir buvo atleistas lygiai taip pat, kaip prieš tai legendiniam Izraelio klubui vadovavęs buvęs Lietuvos rinktinės treneris Dainius Adomaitis. 47 metų šakiškis prie Jeruzalės klubo vairo stojo 2021 metų sausį, bet Izraelio sostinėje prabuvo vos keletą mėnesių.

Tikimasi, kad M. Schilleris, kurio treniruojamas Kauno „Žalgiris“ pakankamai sėkmingai rungtyniavo Eurolygoje pernai bei laimėjo LKL bei LKMT turnyrus, gali padėti Jeruzalės klubui pakilti ir neiškristi iš FIBA Čempionų lygos, kurioje „Hapoel“ startavo trimis nesėkmėmis paeiliui.

Primename, kad sezono pradžioje „žalgiris“ atleido 39 metų austrą vos po poros nesėkmių Eurologos sezono pirmuosiuose turuose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts