Maskvą palikęs Mike’as Jamesas kandidatas papildyti „Nets“

Maskvos CSKA palikęs Mike'as Jamesas trykšta noru sugrįžti rungtyniauti į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA). Panašu, kad artimiausiu metu šis jo noras gali būti išpildytas. Amerikiečiu aktyviai susidomėjo Bruklino „Nets“ klubas.

CSKA klubas kovo mėnesio pabaigoje neribotam laikui suspendavo Mike'ą Jamesą, kai krepšininkas su vyriausiuoju komandos treneriu Dimitriu Itoudžiu apsižodžiavo. Amerikietis iš karto po incidento sugrįžo į gimtinę. Nors 30-etis žaidėjas vis dar yra pasirašęs trejų metų sutartį su CSKA, klubas yra pasiruošęs nutraukti kontraktą jeigu James'as gaus pasiūlymą iš NBA komandos.

Mike'as Jamesas pastarąjį kartą NBA rungtyniavo 2017-2018 metų sezone, kai per 36 rungtynes vidutiniškai aikštelėje praleido po 19,1 minutės, pelnė po 9,3 taško, atkovojo po 2,5 kamuolio ir atlikdavo 3,5 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts