„Mavericks“ su L. Dončičiumi sutriuškino „Hornets“ (VIDEO)

NBA lygoje ir toliau vyksta atkaklios kovos po naujųjų metų, o juose pergalę iškovojo ir jaunojo slovėno komanda. Luka Dončičius su atstovaujama Dalaso "Mavericks" (18-19) komanda svečiuose nugalėjo Šarlotės "Hornets" (18-19) rezultatu 84:122 (26:42, 15:23, 24:29, 19:28).

Jau pirmame kėlinyje Dalaso krepšininkai pelnė net 42 taškus ir susikūrė dviženklį pranašumą, kurį dar labiau padidino prieš ilgąją pertrauką. Antroje rungtynių dalyje situacija nesikeitė ir svečiai toliau tolo nuo namų komandos.

L. Dončičius pelnė 18 taškų (4/9 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo.

Taip pat 18 taškų pelnė ir Dennisas Smithas Jr.

Pralaimėtojų gretose ryškių lyderių nebuvo, Kemba Walkeris pelnė 11 taškų, o po 10 pridėjo Marvinas Williamsas, Devonte' Grahamas, Bismack Biyombo.