Minutės pertraukėlė: Apšalusi „Instagram“ žvaigždė, Ž. Savicko patarimas ir J.Bertomeu pagyros arenai (VIDEO)

zalgiris.lt

„Žalgiris TV“ pristato naujausią laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris epizodą, kuriame laidos vedėja Dalia Belickaitė nardė po Eurolygos rungtynių su Miuncheno „Bayern“ užkulisius ir kalbino „Žalgirio“ arenoje apsilankiusias įžymybes.

Tarp žiūrovų D.Belickaitė sutiko šokėją bei socialinių tinklų žvaigždę Naglį Bierancą. Pirmą kartą Eurolygos rungtynėse lankęsis vyriškis liko sužavėtas atmosfera bei rungtynėmis.

„Labai sunku nupasakoti emocijas. Tokio palaikymo kažkam turbūt dar nesu girdėjęs gyvai. Šiai atmosferai neprilygsta net koncertų atmosfera. Smagu stebėti Šarūno Jasikevičiaus emocijas. Vyksta rungtynės ir atskirai stebi Š. Jasikevčių – vyksta atskiras pasaulėlis“, – teigė N.Bierancas.

Kaip ir N.Bierancas, pirmąsias Eurolygos rungtynes gyvai arenoje stebėjo ir galiūnų sporto legenda bei daugkartinis įvairių turnyrų laimėtojas Žydrūnas Savickas. Sportininkas pasidalino savo įspūdžiais dvikovos metu.

„Labai smagu, tokioje didelėje arenoje krepšinio rungtynių dar nemačiau. Labai džiugu, kad rungtynės puikiai sekasi. Puiki atmosfera. Geras renginys, visiems rekomenduoju bent kartą atitrūkti nuo televizijos ekranų ir apsilankyti arenoje“, – tvirtino galiūnas.

Neliko nepakalbintas ir Kaune apsilankęs Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu. Ispanas laidai #TimeOutŽalgiris dar kartą atsakė į taip sirgaliams rūpimą klausimą – ar Kaune įvyks turnyro finalo ketvertas.

„Žinoma, kad šansų yra, nes „Žalgirio“ arena yra viena geriausių, jei ne geriausia, visoje Europoje. Vienintelis – infrastruktūros klausimas. Finalo ketvertai darosi vis didesniu renginiu. Organizacijos poreikiai darosi vis didesni. Tikiuosi, kad su laiku sugebėsime išspręsti šias problemas“, – aiškino J.Bertomeu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts